Srpen 2009

Kellan and Taylor's Muscles Eclipse Vancouver

7. srpna 2009 v 19:01 all
Kellan Lutz si bol trocha zaposilovať s Elizabeth Reaser vo Vancouri včera. Celé cvičenie sa zameriavalo na bojové cviky kôli natačaniu filmu "Eclipse". Taylor sa cvikmi nenamáhal a radšej daval podpisi svojim fanúšičkám, šiel na obed a daval si pauzičku.

http://media.onsugar.com/files/ons1/192/1922398/32_2009/spl118177_007wtmk.preview.jpg

Rob and Kris spoted togheter in LA

7. srpna 2009 v 16:58 all
No konečne !!! Rob a Kristen boli pristihnutý na koncerte Bobbyho Longa, čo je Robov kamoš. Konečne spolu heehe!! očitý svädkovia povedali že videli ako Rob s Kristen bežia do taxiku !:D zlatýýý
Tu je usvečujúca fotka :
http://letterstotwilight.files.wordpress.com/2009/08/kristinrobbobbylonglttwm.jpg

   -zdroj-

 


Kristen Rides With Her Mom, Not Robert

7. srpna 2009 v 10:37 Kristen Stewart

Kristen Stewrt videli v skorom popoludní, ako kráčala k maminmu autu.Často vidíme Kristen v jej Mini Coopri, ale v tomto čase bola na spolusediacom mieste. Robert Pattison ostal za volantom svojho auta keď bol toto rano videný po údajnej návšteve u Kristen doma. Mnoho ľudí sú zvedaví na ich romantický stav, ale oni sa pokúšajú byť diskrétny ako obyčajne.

Robert Pattinson Speeds Away From Kristen's!

7. srpna 2009 v 10:19 Robert Pattison
Zatiaľ čo zvyšok "Eclipse" je vo Vancouvri na prípravu filmu, Robert Pattison a Kristen Stewart su v LA kôli nedelňajšej "Teen Choice Awards". Rob bol videný toto ráno v LA ako riadi kabriolet akoro zamenitelný s Edwardom Cullenom- údajne odišiel s Kristeninho domu ! To by nebolo po prvý raz keď týto dvaja mali skoré ráné stretnutie, naštastie uvidíme ich úžasnú chémiu v celej svojej kráse už tento weekend na javisku :)


Diplomky PRE SB:)

6. srpna 2009 v 21:14 SB
Dúfam že sa páči :) sú to moje prvé Diplomky hehe:D

Diplomky od SB :)

6. srpna 2009 v 20:12 SB

Thanks very very pretty :-*When he is such gorgeous!!!

6. srpna 2009 v 19:03 Robert Pattison

Robert Pattison. Podľa mňa je naprosto úžasny ! Nek si každý hovorí čo chce je milučkýý, zlatučký proste na spapanie !! Nemusel by si umývať vlasy celý mesiac aj tak je super :D Aj keď to s tými vlasami je iný blud čo popisali noviny ! OCH OCH PERFECTION


Ashley Greene, Rachelle LeFevre, Nikki Reed and Noot Seear in Glamour Magazine

6. srpna 2009 v 16:19 all
ashley greene noot seear nikki reed rachelle lefevre

Niektoré dievčata z New Moon sú v najnovšiom vidaní Glamour časopisu, pózovali pre úžasné fotky pre článok "Twilight Beauty" . Nikki Reed, Rachelle LeFevre, Ashley Greene a Noot Seear sú úžasne nalíčené.

Strašne zlaté su šetky :)


imagebam imagebam imagebam

Taylor Lautner Arrives in Vencouver to Prep for Eclipse

6. srpna 2009 v 11:28 Taylor Lautner
taylor-yvr-05aug09-11New Moon-er Taylor Lautner je teraz formálne vo Voncouri kôli natáčaniu Eclipse! Všetko sa zdá byť vo veľkom prúde, a filmovanie je plánované do dvoch týždňov. Neobdržali sme žiadne potvrdenie žeby Kristen Stewart alebo Robert Pattison pricestovali do Vencoura.

New Moon "new trailer"

5. srpna 2009 v 22:02 New Moon
Pozri si nový trailer k New Moon ktorý zahrňuje dokonca aj Taliansko a Bellin skok zo skaly. Enjoy!!


Prosííím kopirovať so zdrojom !!

Kristen falls award Rob are laugh

5. srpna 2009 v 21:23 all
Image and video hosting by TinyPic

Ale je to zlatučkéé :D

Eclipse cast arrives to Vancouver

5. srpna 2009 v 18:27 Eclipse
Natáčení Eclipse a zkoušky se blíží a herci z Eclipse se už zbalili a vyjeli do Vancouveru.Na letišti na ně samozřejmě čekali paparazzi a přinesli nám fotky většinou se smějící Bryce Dallas Howard,které to moc sluší,náš Riley Xavier Samuel,Ashley Greene,Kellan Lutz,Nikki Reed a Elizabeth Reaser.Jen mi tak vrtá hlavou,kdy se ve Vancity objeví Rob,Kris a Taimagebam imagebam imagebam imagebam imagebam imagebam imagebam imagebam imagebam imagebam


Emilie De Ravin způsobuje napětí mezi Robem a Kristen

5. srpna 2009 v 18:08 Robert Pattison
Nebylo to jen srdce každé Robové fanynky,které pokleslo zděšením,když minulý týden obletěly svět fotky Roberta a jeho filmové kolegyně Emilie De Ravin,na kterých se vrámci natáčení líbali na pláži.Robertova láska na obrazovce i mimo ni,Kristen Stewart taky nebyla nadšená,když tyto fotky uviděla.Zdroj blízký dvojici řekl:"Kristen ví,že líbání je součásti Robertovy práce,ale to nezlehčuje skutečnost vidět sexy fotky ho a Emilie,na kterých se líbají"Robertův přítel ještě doplňuje:"Kristen viděla fotky,na kterých se líbají a jednoduše vybouchla." Podlě některých,kteří byli na natáčení plážové scény si oba dva scénu užívali:"Všichni už se připravovali na další scénu,jenom Rob a Emilie tam zůstali sedět a Emilie se k Robovi tulila aspoň 10 min.Část těla měla přitisknutou pod jeho rameno a navzájem se rozesmívali.Rozhodně k sobě mají blízko-dalo by se říct,že to není jen pracovní vztah."Robert a Emilie spolu také strávili mnoho času mimo natáčení a dost spolu flirtovali až vypadali jako pár.Přítel povídal:"Kristen to znervózňuje ještě víc a jěště víc přemýšlí o navštívení Roba v New Yorku....Je jasné,že mezi Emilie a Robem je hodně filmové chemie.Kristen jen doufá,že se nestanou skutečným párem."

Podlě mě je to jen zveličená sebranka keců a Ok! si to vymyslel jenom aby měl co psát.Já taky doufám.že Rob není tak blbý a takový sukničkář,aby si něco začal s Emilie i přesto,že miluje Kristen.No určitě bych Emilie radila ať to na Roba nezkouší,protože bych ji neměla ráda a to není moc dobré(Michael Angarano to ví)Are they really togheter?

5. srpna 2009 v 18:06 all
Jak nejspíš víte,tak se poslední dobou po internetu prohánějí zprávy o tom,že se Robert a Kristen dali dohromady.Tady je pár fakt,které tomu nasvědčují:

1.Po MTV Movie Awards si Robert a Kristen společně vyšli na večeři do Cecconi´s a poté se společně(i s policejním doprovodem) vydali do hotelu The Charlie,kde si objednali(Spolu!né každý zvlášť) pokoj a do rána je nikdo neviděl.Až když se konečně vysoukali ven,tak vypadali,jako by se právě probuduli.To by,ale nebyli Rob a Kristen,kdyby je "před" hotelem nenačapali papparazzi a nevyfotili Roberta,jak se v objetí loučí s Kristeninou mamkou,která mu jěště ochotně upravila vlasy.Poté se údajně i s Kristen vydal na letiště,kde se s ním Kristen rozloučila....

2.Podle dalších zpráv si Kristen dala pauzu se svým přítelem Michaelem Angaranem(bože jak já tohle jméno nesnáším...)

3.Rob a Kristen k sobě na natáčení měli hodně blízko:Trávili spolu hodně času,chodili společně na různé akce a večeře,při natáčení se pořád společně smáli a flirtovali spolu,hodně lidí o nich říkalo hodně věcí a někteří dokonce říkali,že líbací scéna z Itálie pokračovala i po natáčení.

4.Kristen už se tolik nebrání povídačkami o jejím a Robertově vztahu a poslední dobou září jako bezhlavě zamilovaná puberťačka.

5.Povídačky o jejich stavu se šíří i mezi celebritami např. Emmy Watson(Hermiona z Harryho Pottera):"...s Robem jsme kamarádi a na telefonu s ním strávím hodiny,protože vím,že mezi ním a Kristen něco je....."

Bohužel je teď Rob v New Yorku na natáčení Remember Me,ale podle mého názoru je jen otázka času kdy je někdo nachytá držící se za ruku...

Drsné interview

5. srpna 2009 v 18:04 all
Takže to je asi nejlepší a nejsrandovnější interview jaké jsem viděla.Tyra je opravdu borka.Účinkují: Robert Pattinson(Edward) a Taylor Lautner(Jacob).Nemůžu z toho co dělají s těma kalhotkama!!!!!!!:D:D

stojí za to si to pozreť !!:D

Life & Style Mag: Robert dumps Kristen for Emilie

5. srpna 2009 v 15:59 all
Robert Pattinson a Kristen Stewart jsou stále předurčení být spolu jako Edward a Bella ve filmu Twilight, ale zdá se, že osud si v reálném životě připravil něco jiného. Life & Style exkluzivně pro nás přinesl zprávu o tom, že Robert ukončil svůj milostný vztah s Kristen a začal randit s Emilie de Ravin, se kterou se seznámil ve svém novém filmu Remember Me."Robert poznal Emilie již dávno a od té doby se mu zalíbila," řekl blízký našeho lámače srdcí. "On sám navrhl pro producenty ze Summitu [je to ta samá produkční společnost, která připravuje Twilight sérii], že ona je ta pravá pro film Remember Me. Podle originální předlohy ji měla ztvárnit herečka mexického původu."

"Sleduji natáčení od 2.července a snášejí se skvěle,
"
sdělil pro Life & Style očitý svědek. "Byli několikrát spatřeni spolu, když si zašli pro pití, zdá se, že se navzájem mají velmi rádi. "Stráví spolu příjemně mnoho času. 14.června Life & Style informoval, že Robert a Emilie se setkali na odlehlé zahradě Bowery hotelu. "To spojení mezi nimi bylo přímo elektrické ," řekl další očitý svědek. Tyto věci se změnili v opravdové! Robertova Twilight kolegyně Elizabeth Reaser, která hraje Edwardovu matku Esme, se k tomu připojila a když měla Emilie strach, jak bude její líbací scéna vypadat, Elizabeth jen dodala: "Polib Roba jako v reálném životě, prostě to udělej!!"

No tak to som vážne zvedavá s ktorou nakoniec skončí čí Kristen alebo Emilie:D

‘Twilight’ Co-stars sharring a kiss?

5. srpna 2009 v 12:49 all
http://www.sugarslam.com/wp-content/uploads/2009/03/kellan-lutz-kissing-ashley-greene-thumb.jpg

Sú "Twilight" hviezdy spolučinkujúce Ashley Green a Kellan Lutz ďalší mladý Hollywoodsky párik?
Pár ktorý hrá brata a sestru v populárnom upírskom filme, boli "dobrý priatelia" ale mohli by to oficialne zverejniť? Čo si myslíte?

Twilight vs New Moon: Which Director Got the Visual Style Right?

5. srpna 2009 v 12:38 New Moon
Preskúšajte toto úžasné porovnanie vzhľadu každého z hlavných postáv Catherine Hardwicke's Twilight (prvý, tretí stĺpec) a Chris Weitz- new moon (druhý, štvrtý ståpec).

New Moon Visual Character style vs versus twilight appearance images faces